Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Naturalne kosmetyki i pielęgnacja

W naszej ofercie proponujemy, bezpieczne w użyciu, pozbawione chemii i sztucznych związków, kosmetyki naturalne. Stosowanie ich, nie tylko pozwali zadbać o swoje zdrowie, ale również istotnie poprawić swój wygląd i własne samopoczucie. Nasze produkty na bazie roślin to m.in. oparte na osiągnięciach medycyny chińskiej szampony i żele pod prysznic oraz pozbawiona fluoru pasta do zębów, zawierające w swym składzie cordiceps (leczniczy grzyb), naturalne olejki do opalania, wykorzystujące niezwykłe właściwości orzecha włoskiego oraz znajdujący w pielęgnacji szerokie zastosowanie żel aloesowy. Na uwagę zasługują również, dedykowane dla kobiet Perły księżniczki (dopochwowe globulki), wykonane ze starannie dobranej mieszanki wyselekcjonowanych ziół. Wykazują one prozdrowotne działanie na układ rozrodczy oraz pielęgnują kobiece piękno.

Obserwowany wzrost zainteresowania medycyną niekonwencjonalną , pociąga za sobą również poszukiwanie naturalnych środków pielęgnacyjnych. Produkty na bazie roślin to coraz chętniej wybierane przez konsumentów rozwiązania. Klienci często interesują się składem używanych przez siebie kosmetyków, rośnie również ich świadomość i wiedza na temat tego, że lepiej wybierać te oparte na naturalnych składnikach, niż te które zawierają niekorzystne dla zdrowia substancje chemiczne.

Pragniesz zadbać o swoje zdrowie i wybrać produkty pielęgnacyjne, które są bezpieczne dla organizmu – Perły księżniczki Gui Fei Bao Fohow, Szampon do włosów Gentle Shampoo Fohow, Odżywczy żel pod prysznic Gel Shower Fohow, Pasta do zębów Toothpaste Lingzhi , Żel aloesowy Fohow Phoenix Aloe Vera – z Viti Life zakupisz najlepsze rozwiązania!