O nas

Poznajmy się!

Ideą firmy VITI LIFE jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości, opartych na wiedzy naturoterapeutycznej w 100% naturalnych produktów,

ale także przekazywanie informacji na temat prozdrowotnego życia. Proponowane przez nas suplementy pobudzają naturalne mechanizmy autonaprawcze (samo-regeneracja organizmu), wykazują silnie działanie antynowotworowe, przeciwzaplane i antydoksacyjne, pomagają pozbyć się z organizmu toksyn, zwiększyć jego sprawność i wydolność a także wzmocnić odporność.

NASZE MOTTO

“Jesteśmy przekonani, że kultura Medycyny Chińskiej w znaczny sposób przyczyni się do zdrowia każdego człowieka na całym świecie, bez względu na wiek, kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie”.

Dramatyczne efekty

Czynniki te powodują, iż coraz częściej odczuwamy chroniczne przemęczenie, pojawiają się zaburzenia koncentracji, dotykają nas bezsenne noce i dokuczają nam różnego rodzaju niedomagania. Tutaj naprzeciw wychodzą nam koncerny farmaceutyczne, atakujące nas w mediach niezwykle szeroką gamą panaceum na każdą z dolegliwości. Jednak najczęściej przyjmowanie proponowanych medykamentów, chociaż uderza chwilowo w sam objaw i łagodzi jego rozmiar (np. uśmierza ból, pozwala szybciej zasnąć), nie likwiduje jego przyczyny.
 
Ponadto zdecydowana większość dostępnych leków pociąga za sobą wiele negatywnych skutków ubocznych, co z kolei skutkuje koniecznością przyjmowania następnych leków i nawarstwianiem problemu.

Przemiany kulturowe…

Zauważalne na przełomie ostatnich stuleci intensywne przemiany kulturowe, przemysłowe i technologiczne zaowocowały nie tylko przynoszącymi wymierne korzyści zmianami, ale także skutkowały pojawieniem się, bądź nasileniem już istniejących chorób cywilizacyjnych. Pęd ku „lepszemu” zaserwował sporą dawkę wszechobecnego stresu, wysokokalorycznego i naszpikowanego substancjami chemicznymi pożywienia oraz wymusił przyjmowanie niezdrowego trybu życia.

Jak to zmienić?

Jak zatem sobie radzić z chorobami cywilizacyjnymi i jak uruchomiać uśpione geny naprawcze naszego organizmu?

dołącz do vitilife

Rosnące w ostatnich latach zainteresowanie alternatywną medycyną naturalną, stojącą w wyraźniej opozycji do leczenia czysto farmakologicznego, skutkowało powstaniem firmy VITI LIFE. W ofercie firmy znajdziecie Państwo m.in. mający szerokie spektrum zastosowania olej konopny CBD, naturalne produkty antynowotworowe, naturalne środki przeciwzapalne, preparaty wpierające niekonwencjonalne leczenie depresji, dobrze przyswajalny magnez, naturalną witaminę C 

i wiele innych produktów niezaburzających procesów zachodzących w organizmie i wyraźnie go wzmacniających. Ponadto, firma nie tylko proponuje gotowe produkty, ale także prezentuje naturalne sposoby (cykl współtowarzyszących stronie artykułów) i pozwala odpowiedzieć na pytania jak oczyścić jelita ze złogów, jak oczyścić krew, co wspiera oczyszczanie wątroby z toksyn oraz co umożliwia oczyszczenie organizmu z patogenów.

Idź do sklepu